FOTOBUDKA WROCŁAW

foto budka cennik new 1 6 scaled

 Fotobudka na wesele to wspaniała atrakcja, która pojawia się już na co 2 weselu. Jeśli więc chcemy spełnić oczekiwania naszych gości weselnych, to również nie powinniśmy z niej rezygnować. Podobnie sprawdzi się na imprezie firmowej. W cenie wynajmu fotobudki będziemy mogli uzyskać nielimitowaną ilość zdjęć i wydruków oraz śmieszne imprezowe gadżety. Para weselna ma jeszcze możliwość przygotowana specjalnego tekstu pod drukowanymi zdjęciami. Oczywiście jest możliwość przygotowania tekstu firmowego, jeśli organizujemy imprezę o charakterze promocyjnym.
Bardzo dobrym rozwiązaniem okazuje się także pomoc specjalnego asystenta. Jego zadanie polega na tłumaczeniu zaproszonym gościom, jak powinno korzystać się z fotobudki. Otrzymują cenne wskazówki, jak krok po kroku odbywa się sesja w takim automacie do zdjęć. Wynajmując fotobudkę dodatkowo oferujemy przedłużenie czasu wynajęcia.
Zaplanujcie więc wynajem fotobudki Wrocław ponieważ jest to atrakcja która po prostu powinna pojawić się na Waszym weselu lub imprezie.